додому Новини Заходи Другий Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства серед команд військовослужбовців ЗСУ

Другий Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства серед команд військовослужбовців ЗСУ

68
ЧАСТКА

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України 09 грудня відбувся Другий Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства серед команд військовослужбовців ЗСУ та військових ВНЗ України за звання “НАЙБІЛЬШ ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЗСУ”.
Організатори змагань з ВІЙСЬКОВОГО КРОССФІТУ – Федерація функціонального багатоборства України та Генеральний Штаб Збройних Сил України.
Даний захід відвідають Перші керівники Міністерства оборони України, Генерального Штабу ЗСУ, Національної гвардії України. Призовий фонд Чемпіонату складає 50 000 грн.
Участь у Всеукраїнському чемпіонаті з військового кроссфіту взяли збірні команди всіх видів військ ЗС України та вищих військових навчальних закладів:
– НАСВ м. Львів, ВІКНУ м. Київ, ХНУПС м. Харків, ЖВІ м. Житомир, ФПВ “ХПІ” м. Харків, ВІТІ м. Київ, ІВМС НУ “ОМА” м. Одеса, ВІЙСЬКОВА АКАДЕМІЯ м. Одеса;
– Сухопутні війська ЗС України, Повітряні Сили ЗС України, ВМС ЗС України, ССО ЗС України, ДШВ ЗС України.
До складу команд увійшли чотири найсильніших та витриваліших бійця, які були виявлені на попередніх внутрішніх змаганнях з кроссфіту в кожному окремому підрозділі ЗСУ та військовому учбовому закладі. Військовослужбовці змагалися в командній естафеті на єдиній в Україні мобільній кроссфіт-арені.
Змагальні комплекси були сформовані з задіянням всіх фізичних якостей та використанням професійного кроссфіт-інвентарю компанії WODsports UA. Виконання комплексів для кожної команди – це перевірка витривалості, швидкості, командної роботи зразу, за один підхід.
За підсумком змагань перемогу та звання “НАЙБІЛЬШ ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ЗСУ” здобули представники Військової академії (м.Одеса), другу сходинку посіла команда Сухопутних військ ЗС України, а бронзу здобули військовослужбовці Десантно-штурмових військ ЗС України.

Коментарі

коментарів