додому Новини Анонси Другий Всеукраїнський чемпіонат Збройних Сил України з функціонального багатоборства (кроссфіту)

Другий Всеукраїнський чемпіонат Збройних Сил України з функціонального багатоборства (кроссфіту)

178
ЧАСТКА
Другий Всеукраїнський чемпіонат Збройних Сил України з функціонального багатоборства (кроссфіту)

Другий Всеукраїнський чемпіонат Збройних Сил України з функціонального багатоборства (кроссфіту) за звання “НАЙБІЛЬШ ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЗСУ”

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України відбудеться Другий Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства серед команд військовослужбовців ЗСУ та військових ВНЗ України за звання “НАЙБІЛЬШ ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЗСУ”.
Організатори змагань з ВІЙСЬКОВОГО КРОССФІТУ – Федерація функціонального багатоборства України та Генеральний Штаб Збройних Сил України.
Участь у Всеукраїнському чемпіонаті з військового кроссфіту візьмуть збірні команди всіх видів військ ЗС України та вищих військових навчальних закладів. До складу команд увійдуть чотири найсильніших та витриваліших бійця, які були виявлені на попередніх внутрішніх змаганнях з кроссфіту в кожному окремому підрозділі ЗСУ та військовому учбовому закладі. Військовослужбовці змагатимуться у командній естафеті на єдиній в Україні мобільній кроссфіт-арені.
Програма заходу наповнена унікальними показовими кроссфіт-батлами (WOD test), яскравими творчими виступами та гарантовано доведе глядачам, що українські військові мають незламну силу духу та високий рівень фізичної підготовки.
Змагальні комплекси (WOD) сформовані з задіянням всіх фізичних якостей та використанням універсального спортивного інвентарю. Закрити кожний WOD, а їх буде три, задача не з легких. Це перевірка витривалості, швидкості, командної роботи зразу, за один підхід. Побачити, як хлопці впораються з цим завданням, можна 09 грудня 2017 року в Києві на спортивній базі СК “МЕРИДІАН” (вул. Героїв Севастополя, 11В). Початок об 11.00.
Закривши три WOD, виявиться НАЙБІЛЬШ ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ЗСУ.

Контакти прес-служби Федерації функціонального багатоборства України:
Офіційний сайт ФФБ: https://www.ffb.com.ua/
e-mail: ffb.ukraine@gmail.com
тел. +38 (068) 00 43 555

Коментарі

коментарів