додому Новини Відео ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО

78
ЧАСТКА

З нагоди святкування Дня захисника України, 14 жовтня, в Маріуполі відбувся Перший регіональний чемпіонат з функціонального багатоборства серед підрозділів ЗС України та українських правоохоронних структур для визначення “НАЙБІЛЬШ ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНОГО БОЙОВОГО ПІДРОЗДІЛУ ДОНЕЧЧИНИ ТА ЛУГАНЩИНИ”.
Організатором змагань виступив відокремлений підрозділ Федерації функціонального багатоборства в м. Маріуполь.
Участь у Першому регіональному чемпіонаті з функціонального багатоборства взяли 19 збірних команд з бойових та правоохоронних підрозділів Донеччини та Луганщини.
Правоохоронні структури:
– Національна Поліція України,
– Державна служба охорони,
– підрозділ МНС.
Бойові підрозділи:
– Оперативне тактичне угрупування,
– Маріупольський загін морської охорони,
– підрозділи СБУ,
– підрозділ спеціального призначення “Азов”.
Команди виконали 3 змагальних комплекси, які були сформовані з задіянням всіх фізичних якостей та використанням універсального спортивного інвентарю. Виконуючи комплексно-силові вправи на кроссфіт-арені, у безкомпромісній спортивній боротьбі найсильніші українські військові продемонстрували свої силу, міць та витривалість.
ПІДСУМКИ БОЙОВОЇ КРОССФІТ-ЗАРУБИ У МАРІУПОЛІ
І-е місце – збірна команда Служби безпеки України
ІІ-е місце – збірна команда Сил спеціальних операцій
ІІІ-е місце – збірна команда 59 окремої мотопіхотної бригади
Наші хлопці найсильніші та найвитриваліші, і не тільки на спортивній арені! Пишаємось УКРАЇНСЬКИМИ БІЙЦЯМИ!

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО В ЗОНІ АТО

Коментарі

коментарів