MURPH Challenge в Маріуполі

73
ЧАСТКА

Останній понеділок травня у всьому світі визнано Днем пам’яті солдат, загиблих під час бойових дій.
Кроссфіт-спільнота у цей день гуртується та виконує славнозвісний комплекс “MURPH” – максимально-важке тренувальне завдання, що складається з бігу, підтягувань, віджимань і присідань. Назва комплексу обрана невипадково. Лейтенант військово-морських сил США Майкл
мерф розробив його для тренування військових. У червні 2005 під час спецоперації в Афганістані лейтенант Майкл Мерф, старшина Джефф Тейлор і лейтенант Майкл МакГріві були вбиті бойовиками. Але пам’ять про героїв лишилась не тільки в медалях та на сторінках Вікіпедії. На честь офіцерів було складено кроссфіт-комплекси: WOD MURPH, WOD JT, WOD Майкл.
Військові, спортсмени, кроссфітери та небайдужі в останній понеділок травня на знак пошани та пам’яті виконують WOD MURPH. Це 1 міля бігу+100 підтягуваннь+200 віджиманнь+300 присіданнь+1 міля бігу.
Проведення одночасного виконання комплексу MURPH у Маріуполі ініціював тренер клубу «Iron Gym» та член Федерації функціонального багатоборства України Владислав Саєнко. 28 травня Донецька обласна Федерація функціонального багатоборства України за підтримки Управління молоді та спорту Маріуполя та полку «Азов» зібрала на зустрічі близько 50 учасників. Формат заходу – спільне тренування. Представники Федерації навмисно відмовились від понять «чемпіонат» або «турнір», бо за шану і бажання згадати загиблих бійців не дають призові місця. На зустріч було запрошено представників полку «Азов», працівників Національної Поліції, Патрульної Поліції, морських піхотинців, ВСУ, Нацгвардії, спортсменів та небайдужих громадян.
Хочеться відзначити чуйність та прекрасну співпрацю з представниками Управління молоді та спорту Маріуполя. Для проведення заходу було перекрито рух на Приморському бульварі: завдяки цьому учасники почували себе у безпеці та мали змогу підкорювати дистанцію на зручному відрізку шляху.
Хтось з учасників подолав комплекс у бронежилеті (в оригіналі – наявність бронежилету обов’язкова), дехто – долучився раптово, не плануючи участі заздалегідь. До комплексу MURPH приєднались і дівчата. Вони, на одному рівні з мужніми чоловіками, виконали усю програму.
Найкращий час виконання – 40 хвилин 50 секунд, а останній учасник закрив комплекс за 70 хвилин. Захід закінчився хвилиною мовчання за загиблими під час бойових дій солдатів.
P.S. від авторки статті, Алевтини Швецової, керівника проектів Донецької обласної федерації функціонального багатоборства України: “Важко висловити словами подяку та вдячність кожному за участь у MURPH Challenge. Коли хлопці та дівчата долають свої фізичні можливості не за перше місце, а на знак пам’яті та шани – це захоплює, об’єднує, надає наснаги! Невипадково девіз Федерації функціонального багатоборства України – «Спорт для сильних духом!». Одночасне виконання комплексу MURPH у Маріуполі підтвердив ці слова по-справжньому!”

MURPH Challenge в Маріуполі MURPH Challenge в Маріуполі MURPH Challenge в Маріуполі MURPH Challenge в МаріуполіMURPH Challenge в МаріуполіMURPH Challenge в МаріуполіMURPH Challenge в Маріуполі

 

 

Коментарі

коментарів