додому Новини Заходи ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

78
ЧАСТКА
ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

У четвер, 1 лютого, Департамент патрульної поліції організував подвійний захід: урочисту презентацію першої і поки єдиної в Україні професійної кросфіт-зали для патрульних, обладнаної за сприяння уряду Канади, та вперше провів Всеукраїнський чемпіонат на здобуття титулу “Найбільш фізично підготовлений патрульний поліцейський України” спільно з Федерацією функціонального багатоборства України.

Захід пройшов за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва, Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука, Начальника Департаменту патрульної поліції Євгенія Жукова, Президента Федерації функціонального багатоборства України Антона Маляренка.

Головною метою функціонування зали є професійний спортивний розвиток патрульних поліцейських та доступ до сучасної комплексної фізичної та бойової підготовки різних рівнів. Спеціальне проектування зали за новітніми міжнародними стандартами дозволяє одночасне тренування до 30 осіб. Її особливістю є повна адаптованість до рівного доступу до занять спортом для жінок та чоловіків. Весь професійний інвентар спортивної зони вироблено в Україні і він повністю задовольняє потреби якісного функціонального тренінгу, що надає можливість проводити різноманітні гімнастичні, кардіо- та важкоатлетичні заняття. Цей проект є одним з елементів підтримки Уряду Канади для створення сталої системи підготовки і розвитку сучасної бази для тренувань поліцейських. Це якісна та професійна спортивна зона не тільки для всебічного розвитку патрульних, а й відмінна змагальна арена.

Вперше боролися за звання “Найбільш фізично підготовлений патрульний поліцейський України” збірні команди патрульних, до складу яких увійшли і чоловіки і жінки з різних міст України: Києва, Харкова, Полтави, Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Рівна та Дніпра. Змагання проводилися за двома функціональними комплексами, сформованими шляхом залученням всіх фізичних якостей та допомогли перевірити витривалість, швидкість та командну роботу учасників. Переможців першого чемпіонату визначила професійна суддівська колегія Федерації функціонального багатоборства України.
Результати змагань:
І місце – команда Управління патрульної поліції Миколаївської області ДПП
ІІ місце – команда Управління патрульної поліції Полтавської області ДПП
ІІІ місце – команда Управління патрульної поліції Харківської області ДПП

Ця подія покликана стати поштовхом до впровадження міжнародних стандартів функціонального багатоборства (кросфіту) в Україні та швидкого старту регіональних/всеукраїнських змагань серед поліцейських, що сприятиме популяризації цього виду спорту і змінить підхід до фізичної підготовки патрульних.

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

Коментарі

коментарів