VI КОНГРЕС ФЕДЕРАЦІЇ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА УКРАЇНИ

56
ЧАСТКА

У лютому 2018 року відбувся щорічний VI Конгрес Федерації функціонального багатоборства України. На цей раз регіональні керівники, Президія та члени Федерації провели зустріч керівного органу організації в Києві в Національному університеті фізичного виховання та спорту.
Засідання Конгресу розпочалось з радісних новин: Федерація функціонального багатоборства України визнана на державному рівні, як Всеукраїнська організація. Охоплення країни підрозділами Федерації сягає більше 60%.
Згідно порядку денного, серед інших питань, було обговорено наступне:
– звіти про виконання календарних планів у 2017 році всіх відокремлених підрозділів Федерації, в тому числі Всеукраїнської;
– якість та кількість заходів, які було проведено у 2017 році;
– реалізація Всеукраїнського соціального проекту “WOD TEST teen’s”;
– створення відкритих соціальний кроссфіт-майданчиків “WOD TEST cube” у містах України;
– плани співпраці з державними органами влади, силовими та правоохоронними структурами, Збройними Силами України, МВС, Благодійними та волонтерськими організаціями, українськими медіа, тощо;
– рішення щодо Програми розвитку Федерації на 2018 рік;
– прийняття нових членів та утворення нових відокремлених підрозділів;
– загальні організаційні питання.
Підводячи підсумки 2017 року, Президент Федерації зауважив: “Кількість змагань по всій країні, проведених Федерацією функціонального багатоборства України, зросла на 40%, а кількість протестованих школярів у рамках проекту WOD TEST teen’s складає 8000 школярів, але наша мета у 2018 році – 1 000 000 школярів”.
Завдяки проекту WOD TEST teen’s українські школи отримали досвід сучасних уроків фізичної культури та якісний спортивний інвентар для їх проведення. Проектом охоплено Східну, Західну та Центральну Україну. Сформовані та підтримуються дружні стосунки з містами, в яких реалізовано проект, надаються консультації вчителям з фізичного виховання та сплановано роботу на наступний рік з новими українськими містами та районами.
Одним із значних досягнень Федерації в 2017 році стало залучення до функціонального багатоборства всіх силових структур України. Це підтверджено внесенням змагань з функціонального багатоборства у річні календарні заходи, Меморандумами про співпрацю та відзнакою рядом грамот та подяк, зокрема:
– Подяка командувача ВДВ Забродського М.В.
– Подяка командувача Національної гвардії України Аллєрова Ю.В.
– Подяка Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ Муженка В.М.
– Грамота від 95-ї Житомирської та 80-ї Львівської окремої десантно-штурмової бригади.
Більш детальний річний звіт про діяльність Федерації функціонального багатоборства України в 2017 році прикріплено нижче.
На Конгресі були відзначені за значний внесок у популяризацію та розвиток функціонального багатоборства відокремлений підрозділ Федерації в Донецькій області (м. Маріуполь), Дзядевич Дмитро – керівник відокремленого підрозділу Федерації в м. Херсон, та Бідоленко Максим – керівник відокремленого підрозділу Федерації в м. Суми.
“Спільними зусиллями ми зробимо ФУНКЦІОНАЛЬНЕ БАГАТОБОРСТВО національним надбанням!” – зауважив Президент Федерації під час заключного слова до Конгресу.
Наша команда зростає і ми завжди раді співпраці! Приєднуйтесь до нас!

Завантажит звіт

VI КОНГРЕС ФЕДЕРАЦІЇ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА УКРАЇНИ VI КОНГРЕС ФЕДЕРАЦІЇ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА УКРАЇНИ VI КОНГРЕС ФЕДЕРАЦІЇ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА УКРАЇНИ VI КОНГРЕС ФЕДЕРАЦІЇ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА УКРАЇНИ

Коментарі

коментарів