Визначено “Найбільш фізично підготовлену команду ВДВ ЗСУ”

161
ЧАСТКА

З нагоди святкування 25-ї річниці Дня Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, на Дніпропетровщині відбувся Перший Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства серед частин Високомобільних десантних військ за звання “НАЙБІЛЬШ ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНОЇ КОМАНДИ ВДВ ЗСУ До масштабних змагань, які проходили на базі славетної 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, взяли участь збірні команди з усіх бойових частин та Навчального центру ВДВ ЗСУ. До складу команд входили п’ять найсильніших та витриваліших десантників, чотири чоловіка та одна жінка. Організаторами змагань виступила Федерація функціонального багатоборства України та Командування Високомобільних десантних військ. Протягом кількох годин, між командами панувала справжня безкомпромісна боротьба. Десантники виконували різні комплексно-силові вправи на сучасній кросфіт-арені, демонструючи присутнім глядачам свою силу, міць та витривалість.

В ході запеклої боротьби, найсильнішою командою ВДВ стали Дніпровські десантники. Другу сходинку п’єдесталу зайняли десантники з Житомира. Почесне третє місце за командою Миколаївських “Крилатих піхотинців”.

Командувач Високомобільних десантних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що особливостями даного виду спорту є те, що він включає в себе різноманітні вправи, які розвивають у десантників силу, стійкість, командний дух та готовність до виконання будь-яких завдань. – Ми і надалі культивуватимемо цей новий вид спорту у наших військах. Сподіваємося, що він приживеться, і буде прийнятним та популярним серед наших військовослужбовців, – підкреслив генерал-лейтенант Михайло Забродський. Відразу після проведення чемпіонату відбулися змагання з кросфіту серед параспортсменів-ветеранів АТО “Ігри Героів”, в яких взяли участь військовослужбовці з різних регіонів України, які отримали інвалідність під час бойових дій у зоні АТО.

Визначено "Найбільш фізично підготовлену команду ВДВ ЗСУ"

Коментарі

коментарів